P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
27.05.2019 - 10:13 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

Cesta životem bez bariér > Fotogalerie

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Kutnohorská vlnka 2019

Vloženo: 13.03.19 22:13 - Petra Hnátová, Zobrazeno: 3374x
16. 2. 2019
Sedmý ročník plaveckých závodů Kutnohorská vlnka se může pyšnit rekordním počtem účastníků - přes 120 lidí. Závodů se zúčastnilo 39 plavců s handicapem a 8 zdravých dětí (sourozenci, děti instruktorů). O medaile se bojovalo v královské disciplíně našich závodů a to je 50 VZ, kde byli plavci rozděleni do 11 kategirií dle svého handicapu. Dalšími disciplínami byl dvojboj 50Z+50P a 100 VZ + 100P, nově jsme zařadili 50 M. Stometrové tratě jsou určeny pro plavce s řádnou klasifikací. Každý z plavců si může vybrat pouze jeden dvojboj, ve které se popere o medaile, mimo závod však může plavat všechny disciplíny.
 
Na našich závodech nechyběla ani štafeta instruktorů plavání, letos nastoupilo šest týmů - Jinřichohradecký, Jihlavský a 4 naše domácí. Jeden z našich týmů byl sestaven z instruktorských nováčků, museli ukázat, že právem patří do našeho týmusmiley .
 
Jako každý rok bylo třešničkou na dortu vystoupení aquabel. Domácí si připravili vystoupení "Branný den Šmoulů" pod vedením Zuzky a Jihlavští romantický balet. Obě formace sklidily zasloužené ovace.
 
Celá akce se nesla v přátelském duchu. Veliký dík patří hlavnímu rozhodčímu Arnymu, startérovi Víťovi, časoměřičům - Míšovi, Mirce, Kátě, Máce a Lídě, obrátkovým rozhodčím - Klárce a Andrejce, za zpracování výsledků Jírovi a Danovi za distribuci časů ke zpracování. Nesmím zapomenou na celý tým našich instruktorů, který zajistil hladký chod celých závodů a Městu Kutná Hora za podporu.
 
akce se konala za podpory Města Kutná Hora
 
Foto: Honza a Evča - také děkujismiley