P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
21.05.2019 - 07:23 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

Cesta životem bez bariér > Historie akcí

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Festival na zelené louce

Vloženo: 21.05.14 13:07 - Petra Hnátová, Zobrazeno: 35230x
Organizace Cesta životem bez bariér naplánovalo na sobotu 14. června 2014 na louku u rybníka Zbožňov u obce Senetín unikátní multikulturní akci. Celé odpoledne i večer bude živě probíhat nejen na podiu hudební i divadelní program pro malé i velké návštěvníky.
Představí se jak sólisté, skupiny tak i např. 14 členné pěvecké těleso. V žánrech folk, bluegrass, spirituály, softrock i rock. Moderovat bude Josef „Pepíno“ Knapp, na podiu vystoupí: Eva a Jarek, Lukáš Kratochvíl, Divadýlko v kufru, táborové děti, Návštěva, Cantus, Utrejch, Vesper a skupina Cuprum. Všech 44 vystupujících a 40 dobrovolníkůsvou účast a práci věnují bez nároku na honorář. Veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného se daruje na fungování bezbariérové základny letního integrovaného tábora, kde společně tráví prázdninový čas zdravé i handicapované děti na louce.
Zároveň bude možné shlédnout výstavu fotografií fotoklubu ze Zruče nad Sázavou, výstavu obrazů ze ZŠ v Červených Janovicích. Soutěže, atrakce pro děti, občerstvení a tombola jsou připraveným doplňkem pro spokojenost nejen rodinných návštěvníků.
Akci organizuje a podporuje: organizace Cesta životem bez bariér, Svět v bezpečí.cz, Stenwoodo.s., PB Production, Agentura J&K. 
 
Na akci je možnost přenocovat ve vlastním stanusmiley tak neváhejte a prožijte se svými blízkými krásný víkend.
 
Festival najdete:
 
 
 
Pro více informací klikněte na obrázeksmiley