P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
19.01.2019 - 22:47 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

Cesta životem bez bariér > Fotogalerie

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Letní integrovaný tábor 2017 I.

Vloženo: 29.11.17 14:48 - Petra Hnátová, Zobrazeno: 13122x
3. - 13. 2017
Již po šesté jsme mohli uspořádat letní integrovaný tábor na táborové základně Zbožňov, která je rok od roku více přizpůsobena vozíčkářům. Úpravy se nám daří díky festivalu na zelené louce, který každý rok přinese nemalou částku na rozvoj táborové základny. 
Letos se děti na letním táboře vrátily v čase až do dob krále Artuše, stali se z nich rytíři. Každé dopoledne plnily nejrůznější úkoly. Každý tým měl svůj pokřik, štít a vlajku, která musela být bedlivě střežena. Její ztráta pro družstvo znamenala bodová ztráta. 
V odpoledních hodinách probíhal program přizpůsobený dětem podle věku. Na táboře nechyběla olympiáda, talentová soutěž, táboráky a závěrečná diskotéka. 
 
Věříme, že se dětem u nás na táboře líbí. Jsou obklopeni přírodou bez výdobytků současné doby. Na chatkách nemají elektřinu, na koupání v teplé vodě se musí topit v lázeňských kamnech... Konečně mají čas na skutečnou komunikaci tváří v tvář, spolupráci a řešení nejrůznějších úkolů společnými silami a vlastní hlavou bez googlusmiley