Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

2.Benefiční ples se povedl!

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 27. listopadu 2008

Zobrazeno: 66762×

2.benefiční ples pořádaný v sobotu 22.11.2008 od 20 hodin v OK Lorec

 

Vloni byla založena nová tradice našeho občanského sdružení – pořádání benefičního plesu.

 

Po počátečních loňských rozpacích (přijde někdo? nebudeme se sami v sále bát?) už jsme věděli, že v Kutné Hoře jsou lidé, kteří jsou ochotni se přijít pobavit a přispět tak na dobrou věc.

Ples zahájila se svým Tanečním kroužkem Hana Říhová, dále v průběhu večera vystoupily taneční skupiny Step a Malika Džamila, Sportovní aerobic Jitky Brachovcové a své vystoupení předvedli i tanečníci z Taneční školy manželů Novákových. Moderátorem večera byl Václav Veselý, poslechu i tanci hrála taneční skupina B.O.S. V průběhu večera zazněly vřelé díky nejen předsedkyni sdružení Petře Hnátové za uskutečnění takřka nemožného – za dva a půl roku sehnala finance a tzv. Palachovka je jedinou bezbariérovou školou v Kutné Hoře, ale i ZŠ TGM, která pro nás neúnavně dva školní roky sbírala víčka od PET lahví,  Vítku Koděrovi a Radce Pešoutové, kteří týden co týden smáčí své tělo v kutnohorském plaveckém bazénu a učí handicapované děti plavat.

A co říct závěrem? Jako osoba zúčastněná přímo na tanečním parketu musím říci, že ples se opravdu povedl. Všem, kdo přišli, patří naše poděkování! Ten, kdo nepřišel, může jedině litovat.


Anna Kovandová, jednatelka sdružení