Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Letní integrovaný tábor

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 26. května 2014

Zobrazeno: 67210×

1.-11. 7. 2014
Opusťte svět bez kouzel a zapište se do školy čarodějnictví a kouzelnictví v Bradavicích ve hře Harry Potter. Staňte se Harry Potterem, čarodějnickým učněm, snažícím se ovládnout všechny složky magie ve světě plném dobrodružství, zábavy a nebezpečí. Ocitnete se v roli Harryho Pottera, který nastupuje do Bradavic a začíná cestu za poznáním tajemství vlastních magických schopností. Cestou prozkoumá bradavické chodby a okolí, stane se čarodějem, bude se učit hrát Famfrpál, sbírat předměty nutné k vyřešení hádanek, stane se odborníkem v používání kouzel a lektvarů, bude objevovat tajné chodby a místa a potká se s nezapomenutelnými postavami.
 
 
Umístění tábora

Tábor se nachází na Kutnohorsku u obce Senetín. Děti budou spát v dřevěných chatkách a nejstarší děti ve stanech s podsadou. Tábořiště se nachází na rozlehlé louce a okolí tábořiště tvoří lesy a rybník Zbožňov, kde se v případě příznivého počasí budeme koupat.  Tábor je určen pro zdravé děti a děti s handicapem od 6 do 15 let věku včetně (děti od první do deváté třídy). Soutěže jsou koncipovány tak, aby umožnily zapojení všech dětí s ohledem na věk i zdravotní omezení.

Stravování

Strava je dětem podávána 5x denně, pitný režim po celý den. Se stravováním začínáme obědem v den  příjezdu na tábor  (1.7.2014) a končíme snídaní 11.7.2014.

Doprava

Dopravu dětí a jejich vybavení na tábor si rodiče zajišťuji sami. V případě předchozích vydatných dešťů auto musí být ponecháno za obcí Senetín, kde bude možné děti předat vedoucím, nebo bude možné jít do tábora pěšky. Totéž platí při odvozu dětí z tábora. Cesta do tábora bude označena šipkami „tábor Zbožňov“

Příjezd dětí dne 1.7.2014  v 10,00 – 11,00 hodin.

Odvoz dětí dne 11.7.2014 v 10,00 – 11,00 hodin (pokud bude pro vás tento čas nemožný, kontaktujte nás a domluvíme se)

Kontakt na vedoucí    777 787 391 –Stáňa Hrstková/hlavní vedoucí  

                                                  739 619 288 – Petra Hnátová/zdravotník

Cena tábora:  2 700 Kč

Tábor plně obsazen.

Přílohy