Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

XVI. Benefiční ples

Vloženo: 1. listopadu v 10:36

XVI. Benefiční ples

12. listopadu 2022

 

 

Milí přátelé a příznivci,

 

plesová sezóna v Kutné Hoře začíná již 12. listopadu v KD Lorec od 20.00 hod.

 

Srdečně Vás zveme na XVI. Benefiční ples.

 

Věříme, že i v této době, když je svět vzhůru nohama, se můžeme sejít, bavit se a pomoci dobré věci.

 

Benefiční ples je společenská událost. Příjemná atmosféra, milí lidé ve společenských šatech, k tanci hraje kapela B-DANCE band a moderuje známý herec Pavel Nový, vystoupení protkaná celým večerem. Budeme rádi, pokud tento večer strávíte společně s námi. 

 

Letošní výtěžek ze vstupného a tomboly poputuje na rekonstrukci druhé části Centra služeb KOSTKA v Kutné Hoře, které provozujeme již od roku 2019.

 

Předprodej vstupenek probíhá od 1. 11. 2022 v Tylově divadle v Kutné Hoře. Prodej vstupenek na místě od 19.00 hod. Cena 200 Kč.

 

Pokud nemůžete přijít a přesto byste rádi náš projekt podpořili uvítáme jak hmotný dar do tomboly, tak finannční dar, který můžete poslat na účet číslo 2800052449/2010 s VS 12112022

 

Cesta životem bez bariér vyrostla z úcty a upřímného obdivu ke všem dárcům i dobrovolníkům, kteří se k nám, byť na malou chvíli, připojili.  To se nikdy nezmění. Jsou časy dobré a zlé. Jste naši přátelé a nezáleží na tom, jestli Vám momentální situace dovolí poskytnout finanční dar, či nikoliv. I přání všeho dobrého je pro nás velmi důležité.

 

Mnohokrát Vám děkujeme a těšíme se na viděnou na našich akcích.

Galerie