Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Integrovaný tábor - Hobbit

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 31. srpna 2020

Zobrazeno: 6215×

30. 6. - 11. 6. 2020

V letošním roce se Zbožňov proměnil na Středozem a vtáhl nás do dobrodružství Bilbo Pytlíka. Na táboře bylo letos méně dětí, než obvykle, ale přes to jsme si všichni tábor náležitě užili. Děti se rozdělily do tří družstev, ve kterých se snažily zdolat všechny nástrahy, které je na cestě k Hoře plné pokladu čekaly. Utkaly se s horskými troly, osvobodily své kamarády ze spárů obrovských pavouků, pronikly do Jezerního města a mnoho dalšího. V závěru tábora se jim podařilo zabít draka Šmaka a zmocnit se pokladu, který trpaslíkům před dávnými roky ukradl. 
 
I letos jsme se vydali na celodenní výlet, ale počasí nám bohužel nepřálo, a proto jsme se místo nocování pod širákem uryli do suchých chaloupek v táboře. Při výletě na kole se však počasí umoudřilo a mladší děti se mohly vyřádit v Herolandu. Starší si ověřily svou odvahu při vstupu do jeskyně u Třebonína. 
 
V letošním roce jsme se museli rozloučit s našimi věrnými táborníky Oldou, Aničkou a Julčou, ale nesmutníme, protože Julča s Aničkou v příštím roce doplní naše řady asistentů.
 
Už se moc těšíme na příští tábor, který Vás zavede na další velké dobrodružství.
 
FOTO: kolektiv
 
 

Galerie