Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Kutnohorská vlnka 2020

  • Mgr. Petra Hnátová

Vloženo: 21. dubna 2020

Zobrazeno: 13595×

15.2.2020

Osmého ročníku plaveckých závodů Kutnohorská vlnka 2020 se zúčastnilo 42 plavců z pěti klubů (SK Vodomílek Jihlava, SK Kapři Jindřichův Hradec, SK Kontakt Ostrava, PARA Plavání Praha a nejpočetnější domácí klub SK APROBA Kutná Hora). Plavalo se 11 rozplaveb naší královské disciplíny - 50 VZ, která je vyhodnocena a vyhlášena. Všichni si odnesou za svůj výkon zaslouženou medaili dle doplavaného pořadí. Dále do závodů zařazujeme dva dvojboje - 50 P + 50 Z, vyhlášeni jsou pouze závodníci, kteří zvládnou obě disciplíny, ostatní plavou mimo závod. Taktéž 100 VZ + 100 P, do tohoto dvojboje se nám bohužel nahlásil pouze jeden plavec na 100 P. Vzhledem k tomuto faktu pravděpodobně pro příští rok disciplínu 100 P zrušíme a necháme pouze 100 VZ pro plavce s řádnou klasifikací.
 
Role startéra se opět zhostil Víťa a hlavním rozhodčím se pro tento rok stala Lída. Časomíru si vzali na starosti – Zuzka, Máca, Pepa, Anežka a Mirka, obrátkovými rozhodčími byla Klárka a Natka. Všem moc děkujeme.
 
V rámci závodů se uskutečnily dvě rozplavby zdravých plavců - lachtánků a delfínků (sourozenci plavců a děti instruktorů - naše instruktorské naděje), do instruktorských štafet nastoupilo 6 družstev - 4 domácí (1., 2., 3. a 6. místo), SK Kapři (4. místo), SK Vodomílek (5. místo). Jsme rádi, že se tento vložený závod ujal a všichni zúčastnění plavou, jak nejrychleji mohou. Doufám, že tato štafeta naše instruktory i trochu motivuje k sebezdokonalování v plavání.
Nechybělo ani vystoupení aquabel, které si připravil náš klub. Letos na motivy "animáku" Mimoňové. Věřím, že se všem vystoupení líbilo, i my jsme si ho jako každý rok užili.
 
Po závodech jsme se přesunuli do jídelny a po dobrém obědě jsme vyhlásili výsledky a poděkovali všem, kdo se závodů účastnil a hlavně těm, kdo pomohl. Díky celému týmu, který je za ty roky zkušený, vše klapalo jako na drátkách. Všichni věděli, co mají dělat a v tom je úspěch dodržení časového harmonogramu.smiley
 
Těšíme se za rok!

Galerie