Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Prázdninový pobyt na Zbožňově 2023

Vloženo: 28. července 2023 v 8:04

23.7.-28.7.2023

 

V letošním roce jsme se již poněkolikáté sešli s dětmi a užili si společně 5 dní na táborové základně Zbožňov. Celým týdnem nás provázel Shrek se svoji milovanou Fionou, se kterými jsme zažívali různá  dobrodružství. Moc jsme si to všichni užili, celotáborová hra Shrek, koně, přehlídka talentů, tvořivé dílničky, táboráky, zpívání, koupání.... Co víc si přát.

 

Každý den nesměly chybět ranní rozcvičky, při kterých jsme se všichni zatančili a protáhli. Výtvarné dílny, kde se vyráběly různé předměty jako třeba svíčky, nanuky, sádrové odlitky, každý den se zpívalo u táboráku a chodilo na výlety.

 

Samozřejmě nechyběli ani 4 koně, na kterých děti každý den jezdily hippoterapii. V letošním roce nás navštívili i pejsci na canisterapii, s kterými si děti mohly hrát a odpočívat.

 

Opět nás navštívil i pohádkář Honza s krásnou loutkovou pohádkou o zvířátkách, která se všem líbila. Program adrenalinově zpestřil pan Heinik, který přijel s buggynou. Kdo chtěl, zažil fakt adrenalinovou jízdu.smiley

 

Program letošního prázdninového pobytu byl pestrý a počasí nám přálo. V tvářích všech zúčastněných byl vidět úsměv a příští rok se opět na všechny těšíme.

 

 

Prázdninový pobyt fotky ZDE

 

Kutna_Hora_logo_color_var1.jpg      mas.png

Galerie